fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Дрво светлечко црно 132лед 150см Drvo svetlecko Original price was: 1.800 ден.Current price is: 1.449 ден.
Дрвце светлецко цветови кафеаво 120лед 170см Drvce svetlecko Original price was: 1.850 ден.Current price is: 1.449 ден.

Дрво светлечко црно 176лед 180см Drvo svetlecko

Original price was: 2.200 ден.Current price is: 1.649 ден.

Сподели:
  • 【Извонредни декоративни светла 】 Висококвалитетна изработка и рачно изработено украсно светло дрво како уметничко дело, вештачко, но реално. Светлечките гранки се покриени со високо симулирана лента со текстура направена од бела бреза. Овие гранки се флексибилни и преклопливи. Обликот на гранките може да се прилагоди според вашите желби и може да се прилагоди на која било форма.
  • Широка примена: ова светло дрво е идеален подарок за пријателите и семејството. Не само за Божиќна забава, туку и за Денот на благодарноста, роденден, свадбена церемонија, декорација на вечера и така натаму. Совршено за дома, камин, дневна соба, кујна, балкон, канцеларија, ресторан, трем.

 

  • Топло бело светло дрво
  •  LED диоди:176бр
  • Висина на дрвото: 180 см;
  • Боја на дрвото: црна;  
  • Боја на светлина: топло бело светло
  • Работи на струја.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Дрво светлечко црно 176лед 180см Drvo svetlecko

Original price was: 2.200 ден.Current price is: 1.649 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД