fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Држач организер за шолји во плахар Drzac organizer solji plahar 729493 Original price was: 240 ден.Current price is: 159 ден.
Продадено!

Држач за хартија со закачалки за кујнски прибор лажици на лепенка Drzac za kujnska hartija so zakacalki za kujnski pribor lazici na lepenka 103024

Original price was: 200 ден.Current price is: 139 ден.

Продадено!

Сподели:

Материјал: Железо

Димензии: 28×9,x7,5cm

Боја: црна, бела

Се користи за: кујна, бања, дневна соба и друго

Употреба: Кујнски алат, прибор за бања, крпи, разни работи и друго

Пакетот вклучува: 1  x Полици за складирање

Карактеристика:

Добар квалитет на железо материјал

Стабилен, издржлив, нетоксичен

Лесно се инсталира и заштедува простор

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач за хартија со закачалки за кујнски прибор лажици на лепенка Drzac za kujnska hartija so zakacalki za kujnski pribor lazici na lepenka 103024”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач за хартија со закачалки за кујнски прибор лажици на лепенка Drzac za kujnska hartija so zakacalki za kujnski pribor lazici na lepenka 103024

Original price was: 200 ден.Current price is: 139 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД