fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

 

  • ОТПОРЕН НА МАСЛО И ВОДООТПОРНО – Различни применливи површини како плочка, стакло, метал, пластика и бојадисано дрво итн. Погоден за кујнска бања или каде и да ви треба.
  • САПУН САПУН ЗА САМО ЛЕПЛИВ – Иновативна формула која цврсто се прилепува на површините и го подобрува капацитетот за полнење и работниот век на ѕидните додатоци во бањата, кујната и на други места во домот без оштетување на вашите ѕидови. Откако ќе се залепи, никогаш не паѓа од ѕидот.
  • Апликација – Држачот за кујнски сунѓер може да се инсталира насекаде за да ги организирате алатките за кујнски мијалник, сунѓери, чистење, средства за чистење во домаќинството, додатоци за бања, тоалети, па дури и вашата козметика.
  • ЧУВАЈТЕ ЈА КУЈНАТА / БАЊАТА УРЕДНА – Сите ваши алатки во организација го прават вашиот дом сјаен и чист. Помага да се одржи сапунот сув и чист. Нанесете го на сјајни плочки во кујната, бањата или бањата.
  • Со овој елегантен држач за сапуница што заштедува простор, сапуницата останува цврста и трае подолго. Големина: 14 x 10 cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач сапун самолеплив Drzac za sapun samolepliv”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач сапун самолеплив Drzac za sapun samolepliv

79 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД