fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

димензија (mm)
158x120x129

Димензии 15 × 12 × 13 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држац за тањири пластичен Drzac za tanjiri L784”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држац за тањири пластичен Drzac za tanjiri L784

49 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД