fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Држач организер за шолји во плахар Drzac organizer solji plahar 729493

159 ден

Сподели:

За разлика од слободните држачи за чаши кои зафаќаат простор на шанкот или неуредно се мешаат низ кабинетите за да ја пронајдете чашата што ви треба, оваа држач за шолји го користи неискористениот простор на кабинетот со прицврстување на внатрешната полица. Без никакви алатки потребни за инсталирање, едноставно лизгајте ја раката на постоечка полица за да ја поставите. Со 12 цврсти куки организирајте до шест шолји. Челичната конструкција е цврста и ја одржува цврсто на своето место, додека винилната завршница спречува чипкање.

 • ЧУВА ДО ШЕСТ ШОЛИ: Држи до шест шолји, држејќи ги при рака. (Не се вклучени чаши и чаши).
 • СЕ ПРИКЛУЧУВА НА ПОСТОЕЧНА полица за да го МАКСИМИЗИРА ПРОСТОРОТ: решетката се прицврстува на внатрешната полица за да ви даде повеќе простор
 • УНАПРЕДНА ПОДЛАГА ЗА ОВИСЕЊЕ: Одлична за закачување клучеви, вратоврски и прибор
 • ДИЗАЈНИРАНО ЗА ЉУБОВ И ПОСЛЕДНО: Изработено од челик со винил обложен отпорен на ‘рѓа
 • ЕДНОСТАВНО ПОСТАВУВАЊЕ: Лизнете го на полицата или на долната страна на кабинетот
 • ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ: Чистете на место за лесно одржување.
 • ЗАВРШЕТЕ ГО ИЗГЛЕДОТ: Спојте го ова парче со нашата линија на сребрена колекција обложена со винил за чист и кохезивен изглед

  Димензии

  • Ширина: 18см
  • Длабочина: 28см
  • Висина: 7см

Димензии 18 × 28 × 7 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач организер за шолји во плахар Drzac organizer solji plahar 729493”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач организер за шолји во плахар Drzac organizer solji plahar 729493

159 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД