fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Држач за фен Drzac za fen L579

69 ден

SKU: L579 Категорија Ознаки: ,
Сподели:
Бренд QLux
Тежина на ставката 0,5 килограми
Димензии на ставката LxWxH 180х160х65mm

За оваа ставка

  • Buffer Buffer L-579 Закачалка за фен за коса
  • добар квалитет на производот
  • Марка: QLUX

 

Димензии 18 × 16 × 7 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач за фен Drzac za fen L579”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач за фен Drzac za fen L579

69 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД