fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Држач за кујнска хартија со лепење L378

149 ден

Сподели:

Карактеристики

Податоци за фабрички производи

Статија на производителот L378

Бренд Qlux

Код на производот 100023861288

Главни карактеристики

тип на инсталација ѕид

дополнителни карактеристики

Максимален дијаметар на ролна, во милиметри>115

Опрема

држач

Домување и материјали

Боја на куќиштето бело

Материјал за домување пластика

Димензии и тежина

Димензии: 30,5х14х11,5см

Карактеристики

Лесен за употреба, држач за леплив пешкир поставен на ѕид, лесно можете да ја откинете хартиената крпа со притискање на капакот на крпата.

Детали

Изработен е од здрава пластика. Без БПА. Систем кој ви овозможува лесно менување на хартиената крпа

 

Димензии 30 × 14 × 12 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач за кујнска хартија со лепење L378”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач за кујнска хартија со лепење L378

149 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД