fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Опис:
Оригинален, стилски, практичен држач за полнење на вашиот телефон! Сега вашиот мобилен ќе биде безбеден и здрав, а процесот на полнење на телефонот ќе стане удобен и безбеден. Предметот е изработен од висококвалитетна пластика, не е погоден за таблети со голем екран .

Артикл: L671
Производител: QLux
Земја на потекло: Турција
Материјал: Пластика
Големина: 12 x 8 x 12 cm
Тежина: 0,276 kg
Димензии на пакувањето: 16 x 18 x 2 cm

Димензии 12 × 8 × 12 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач за мобилен телефон Drzac za mobilen telefon L671”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач за мобилен телефон Drzac za mobilen telefon L671

200 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД