fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Двостран десктоп диспензер за салфетки. Материјалот е издржлива ABS пластика. Удобен дел по парче економски избор на салфетки од две страни.

Заштита од нечистотија и влага. Компактен – лесен за полнење, може да се стави на други предмети.

Бела боја.

Капацитет: 100 марамчиња.

Големина (ШxДxВ): 100x135x150 mm.

Димензии 10 × 13 × 15 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач за салветки двостран пвц Drzac za salvetki pvc dvostran Y011”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач за салветки двостран пвц Drzac za salvetki pvc dvostran Y011

149 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД