fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Силиконски држач за сапун во форма на риба 007368 / drzac silikonski za sapun riba

119 ден

виолетова
жолта
плава
розе
Сподели:
✅ Прекрасен и генијалeн држач за сапун
✅ Секоја рибна коска има заоблен дизајн, формира жлеб, така што сапунот не се лизга
✅ Елегантен дизајн
✅ Не останува вода
✅ Обликот на линиите создава исклучително полн простор за циркулација на воздухот за брзо одводнување, сапунот може брзо да се исуши
Избери Боја~

, , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Силиконски држач за сапун во форма на риба 007368 / drzac silikonski za sapun riba

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД