fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
ЅИДНА ПОЛИЦА Сталажа 55х12х30см Zidna Stalaza polica Original price was: 1.500 ден.Current price is: 1.049 ден.
Самолеплива фолија за стакло за матирање прозорци Original price was: 600 ден.Current price is: 469 ден.
Продадено!

Ѕидна полица сталажа Zidna polica stalaza

Original price was: 1.500 ден.Current price is: 1.049 ден.

Продадено!

Сподели:

Ѕидна полица  се состои од метал и иверица (новопан), дериват на дрво направен од мали парчиња дрво и струготини. Погоден избор за украсување просторија или за создавање дополнителни простори за складирање.

  • Должина: 50 см
  • Длабочина: 10 см
  • Висина: 46 см.
  • КАРАКТЕРИСТИКИ – Полицата е совршена големина за секоја просторија во куќата. 
  • СТАБИЛНА – Металната конструкција на полицата е совршено заварена што и дава голема стабилност. Дополнително, можете лесно да го исчистите со влажна крпа бидејќи работната плоча е изработена од иверка , така што не е порозна и нема да биде импрегнирана со прашина.
  • МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА – Полицата за книги освен што е корисна е и многу украсна. И ќе ви даде топла и модерна атмосфера во собата. Можете да го користите како библиотека во дневната соба поради големиот капацитет, покрај фотелја со светилка ќе добиете одлично катче за читање. Бидејќи е едноставен дизајн, можете да го комбинирате со кој било стил. Можете да го користите и во собите на вашите деца за да ги организирате книгите
  • ИНДУСТРИСКИ СТИЛ – Индустрискиот концепт на овие полици одговара на секој декор и домашен стил, па ќе ви даде модерен шмек на секоја дневна соба, канцеларија, ходник или спална соба во куќата. Контрастот помеѓу бојата на краците и металот на структурата ќе ја донесе личноста што сакате да ја вклучите во секоја просторија. Совршено да се интегрира во средини со најнови трендови. 
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ѕидна полица сталажа Zidna polica stalaza

Original price was: 1.500 ден.Current price is: 1.049 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД