fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Ѕвонче за рецепција zvonce za recepcija 730680

239 ден

SKU: 730680 Категории , Ознаки: ,
Сподели:

ОПИС:

Ѕвона од рецепција, зошто некој би го купил тоа?
Има многу луѓе вработени во угостителски објект, на рецепција во хотел, мотел, хостел, бордел… А овие луѓе наводно имаат свој живот и пријатели.
И сега да речеме дека еден од тие наводни пријатели сака да му подари подарок на оној што наводно има пријатели за некоја прилика.
И што ќе му даде? Ѕвона, тоа е што!

Или да речеме стоите и чекате на шалтер додека „пријатна и насмеана“ вработена во државна администрација јаде бурек со месо и јогурт, додека таа и нејзината другарка горко озборуваат некого на телефон, а парчиња бурек летаат насекаде. .. Извадуваш убаво ѕвонче и го користиш за да ја прекинеш таа идилична сцена. Вреди да се види како лета бурекот, со лут лик на пријатен и насмеан вработен. 

Преслатко хотелско ѕвонче на кое пишува PING.

  • ѕвонче од рецепцијата на хотелот
  • материјал метал
  • ѕвони кога ќе се притисне
  • димензии 8,5 x 6,5 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ѕвонче за рецепција zvonce za recepcija 730680”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ѕвонче за рецепција zvonce za recepcija 730680

239 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД