fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Машинка за сарма суши и декорација Masinka za sarma susi Original price was: 350 ден.Current price is: 199 ден.
Организер за закацалки офингери Organizer za zakacalki ofingeri Original price was: 200 ден.Current price is: 139 ден.
Продадено!

Електрична четка за чистење 5/1 Elektricna cetka za cistenje

Original price was: 650 ден.Current price is: 439 ден.

Продадено!

Шифра: 567892 Категории , ,
Сподели:

1. 3 глави за четки: Вклучени се 3 различни типови на глави за четки за да се задоволат потребите за секојдневна употреба. Главата на најлонската четка, главата на четката со сунѓер и главата на полиестерската четка ви помагаат лесно да ги отстраните дамките, да заштедите време и енергија.
2. УСБ полнење Оваа електрична четка за чистење е дизајнирана да може да се полни преку USB, безжична, флексибилна и удобна за употреба.
3. IPX6 Водоотпорна Бежичната четка за чистење што се полни со водоотпорен дизајн IPX6 може безбедно да работи при влажни услови како што се туш кабина, плочки, када и мијалник.
4. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА Електричната машина за чистење е применлива за чистење на бања и кујна, може да се користи за чистење на под, прозорец, ѕид, када, плочка, штекер, мијалник, огледала итн.
5. Удобна и лесна за употреба Рачката е изработена од издржлив ABS материјал, мека и удобна за допир. Едно копче, лесно за ракување и контрола.

Спецификација:
Тип на ставка: Електричен ротационен чистач
Материјал: ABS, најлон
Бруто тежина: 373 g/13,2 oz.
Боја: бела.
Големина: 17,5 x 7,4 x 26 cm/6,9 x 2,9 x 10,2 инчи.
Моќност: 3W

Список на пакети:
1 x рачка за четка.
1 x глава на четка за сунѓер.

1 x Најлонска глава за четка
1 x глава за четка од полиестер.

1 x кука.
1 x USB кабел.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Електрична четка за чистење 5/1 Elektricna cetka za cistenje

Original price was: 650 ден.Current price is: 439 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД