Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Елен ирвас плишен Elen irvas 14*12*4sm

129 ден

бела
кафеава
SKU: Не е достапно Категории , ,
Сподели:

Класичен дизајн во форма на елен, во склад со божиќната атмосфера.
Постојаните елени носат радост за вас и вашите гости и ја прават вашата празнична забава извонредна.
Статуата на ирваси со реален изглед и фина изработка, може да обезбеди добар ефект на декорација.
Божиќна стоечка фигура Тоа е олицетворение на мини елен, кој изгледа реално и прекрасно.
Совршено за прикажување на штанд за новогодишна елка или украс како декоративен празничен акцент
само Божиќен декор, демонстрациите за други додатоци на сликата не се вклучени.

  • Фигурите на ирваси го разубавуваат вашиот дом оваа празнична сезона со овој симулациски елен.
  • Елен Ирвас: Домашен декор, хотелски декор
  • Статуа на ирваси Одличен додаток во секоја соба и ќе донесе радост во вашиот дом за време на празниците.
  •  Изработен од висококвалитетна пластика и кадифен, лесен за ракување и издржлив.
  • Божиќна стоечка фигура фигури од елени кадифен божиќни статуи од ирваси кои стојат шумски животински фигури шумски животни скулптура Божиќна маса камин централен дел Божиќни услуги за забава
  • Димензија 14*12*4см

 

Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Елен ирвас плишен Elen irvas 14*12*4sm

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД