Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Еленска кожа, крпа за миење и бришење автомобили, велосипеди, стакла, мебел

99 ден149 ден

43x32cm
65x42cm
SKU: Не е достапно Категорија Ознаки: , , ,
Сподели:
Целосно ја отстранува нечистотијата
Ја апсорбира водата за да не се лепи прашината на капките вода после миењето
димензија

43x32cm, 65x42cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Еленска кожа, крпа за миење и бришење автомобили, велосипеди, стакла, мебел

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД