fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Елф керамика лукс 14x9x20cm Multi Inart

619 ден

SKU: 2-70-922-0055 Категории , ,
Сподели:

Материјал смола

елф декорација

Божиќна фигура елф, идеален избор за празнична декорација на сите простори, создавајќи ја најубавата божиќна атмосфера. Можете да го користите заедно со други украси за сам проекти или да го поставите на различни површини и мебел, дури и до вашата елка

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Елф керамика лукс 14x9x20cm Multi Inart

619 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД