fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Елка 240см Снежна Elka 240sm SNOW Original price was: 10.500 ден.Current price is: 7.849 ден.
Елка 180см Снежна Тенка Elka 180sm Snow Slim Original price was: 5.000 ден.Current price is: 3.749 ден.

Елка 150см Снежна Тенка Elka 150sm Snow Slim

Original price was: 4.000 ден.Current price is: 2.749 ден.

Шифра: 717854 Категории ,
Сподели:

Создадете зимска идила на земјата на чудата во ограничен простор со помош на оваа вештачка новогодишна елка, тенка!

Совршен за најмалите, најтесните простори поради неговиот тесен дизајн налик на молив, тој може да се пофали со низи зимзелени зеленило составени од 347 совети за гранки кои лесно се свиткуваат за прикажување на вашите омилени празнични украси, сите прекрасно натрупани со вештачки снег за да евоцираат зимски амбиент. Внимателно стабилизирана на метален држач, оваа вештачка елка со висока молив од 6 инчи заштедува простор не само што ќе го направи украсувањето ветре, туку и ќе обезбеди вашиот дом да изгледа живописно во текот на целата празнична сезона.

• Зелено Снежна
• Неосветлено
• Тенок модел
• Снежна завршница
• Материјал 42% ПВЦ, 49% железо, 9% друго
• Висина 150cm

• 48cm Ширина на основата

• 347 ПВЦ гранки врвови
• Метален држач

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Елка 150см Снежна Тенка Elka 150sm Snow Slim

Original price was: 4.000 ден.Current price is: 2.749 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД