fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Елка 150см Ројал Elka 150sm Royal Original price was: 3.500 ден.Current price is: 2.449 ден.
Елка 210см Elka 210sm Royal Original price was: 7.500 ден.Current price is: 6.249 ден.

Елка 180см Ројал Elka 180sm Royal

Original price was: 5.000 ден.Current price is: 3.879 ден.

Шифра: 2304180 Категории ,
Сподели:

Новогодишна елка. Големина 180 см Вештачка елка, украсна, декор, ентериер, ентериер, соба, за соба, за соба, лажна, не вистинска, не жива, не исечена, повеќекратна употреба, долги години. Смрека за прослава, за Нова Година, Нова Година, за Божиќ, Божиќ, за стара Нова Година, за фотосесија, Божиќно видео, за фотографирање, Фотографија за семеен изглед, семеен изглед, семеен изглед, за семејна фотосесија во џемпери со елени, сопруг сопруга, татко татко син, мајка мајка ќерка. Вештачко зимзелено дрво, меки, бујно, убаво, декорација за стан, куќа, дом, дача, селска куќа, за училиште, училиште, канцеларија, канцеларија, градинка, продавница, трговски центар, забавен центар, трговски и забавен центар, трговски центар, шопинг центар. Подот од смрека, склоплив, не лиен, голем, среден, висок, за да создаде расположение и атмосфера. Новогодишната елка треба да биде украсена со ЛАЖЕН, венец, играчки и бонбони. Украсете ја елката со целото семејство! Со мама и баба, со тато и дедо, со ќерка и син, со брат и сестра, со тетка и вујко, со внуци, со девојки и пријатели, со сакани, со колеги. Елката се продава во кутија за подарок и е изработена од најквалитетниот зелен ПВЦ филм. Комплетот вклучува издржлив метален држач со специјални гумени приклучоци за да се спречи оштетување на подната покривка. Елката има својство да не се запали ниту во близина на отворен оган, нема специфични мириси и не предизвикува алергии. Вистинска снежна кралица на вашата новогодишна забава. Новогодишна елка/ Вештачка елка/ Меки елка/ Празнична елка/ Новогодишна елка/ Новогодишна елка.

Задоволни клиенти

Задоволни клиенти

 

Задоволни клиенти

Задоволни клиенти

 

Задоволни клиенти

 

Задоволни клиенти

 

Вештачка / декоративна / декор / ентериер / соба
Материјал за елка ПВЦ
Земја на потекло Кина
Светла без светла / без венец / без играчки / без украси
Висина на дрвото 180см
Број на гранки 673 бр.
Дизајнот на елката е бујна/меки
Карактеристики на новогодишната елка: склопувачка / голема / висока
Димензии
Тежина со пакување (кг) 6 кг
Должина на пакувањето 24 см
Висина на пакувањето 90 cm
Ширина на пакувањето 22 см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Елка 180см Ројал Elka 180sm Royal

Original price was: 5.000 ден.Current price is: 3.879 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД