fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Елка 180см Ројал Elka 180sm Royal Original price was: 5.000 ден.Current price is: 3.879 ден.
Елка 210см класична зелена обична Elka 210sm Classic Green Simple Original price was: 6.000 ден.Current price is: 4.499 ден.

Елка 210см Elka 210sm Royal

Original price was: 7.500 ден.Current price is: 6.249 ден.

Шифра: 2304210 Категории ,
Сподели:

Новогодишна елка. Големина 210 см Вештачка елка, украсна, декор, ентериер, ентериер, соба, за соба, за соба, лажна, не вистинска, не жива, не исечена, повеќекратна употреба, долги години. Смрека за прослава, за Нова Година, Нова Година, за Божиќ, Божиќ, за стара Нова Година, за фотосесија, Божиќно видео, за фотографирање, Фотографија за семеен изглед, семеен изглед, семеен изглед, за семејна фотосесија во џемпери со елени, сопруг сопруга, татко татко син, мајка мајка ќерка. Вештачко зимзелено дрво, меки, бујно, убаво, декорација за стан, куќа, дом, дача, селска куќа, за училиште, училиште, канцеларија, канцеларија, градинка, продавница, трговски центар, забавен центар, трговски и забавен центар, трговски центар, шопинг центар. Подот од смрека, склоплив, не лиен, голем, среден, висок, за да создаде расположение и атмосфера. Новогодишната елка треба да биде украсена со ЛАЖЕН, венец, играчки и бонбони. Украсете ја елката со целото семејство! Со мама и баба, со тато и дедо, со ќерка и син, со брат и сестра, со тетка и вујко, со внуци, со девојки и пријатели, со сакани, со колеги. Елката се продава во кутија за подарок и е изработена од најквалитетниот зелен ПВЦ филм. Комплетот вклучува издржлив метален држач со специјални гумени приклучоци за да се спречи оштетување на подната покривка. Елката има својство да не се запали ниту во близина на отворен оган, нема специфични мириси и не предизвикува алергии. Вистинска снежна кралица на вашата новогодишна забава. Новогодишна елка/ Вештачка елка/ Меки елка/ Празнична елка/ Новогодишна елка/ Новогодишна елка.

Задоволни клиенти

Задоволни клиенти

 

Задоволни клиенти

Задоволни клиенти

 

Задоволни клиенти

 

Задоволни клиенти

 

Вештачка / декоративна / декор / ентериер / соба
Материјал за елка ПВЦ
Земја на потекло Кина
Светла без светла / без венец / без играчки / без украси
Висина на дрвото 150см
Број на гранки 943 бр.
Дизајнот на елката е бујна/меки
Карактеристики на новогодишната елка: склопувачка / голема / висока
Димензии
Тежина со пакување (кг) 9кг
Должина на пакувањето 28см
Висина на пакувањето 120 cm
Ширина на пакувањето 26 см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Елка 210см Elka 210sm Royal

Original price was: 7.500 ден.Current price is: 6.249 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД