fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Елка 210см класична зелена обична Elka 210sm Classic Green Simple

4.499 ден

Сподели:

Вештачка  смрека е структура направена од метална рамка и гранки прикачени на неа.

Материјал за игла – ПВЦ. Бојата на иглите е зелена.

Висината на смреката е 210 см.

Бројот на гранките е 630.

Дијаметарот на долниот ред е 129,5 см.

Типот на прицврстување на гранките на дното на стеблото е преклопен.

Овој тип на прицврстување подразбира дека гранките се веќе прикачени на основата преку механизам за преклопување.

Типот на прицврстување на гранките на горниот дел од стеблото е намотување.

Овој тип на прицврстување подразбира дека гранките се веќе прицврстени за конструкцијата со помош на полипропиленска нишка цврсто обвиткана околу основата на гранката. Смреката лесно и брзо се склопува: прво мора да го прицврстите долниот дел од багажникот на држачот, а гранките ќе се фиксираат на одредено ниво поради механизмот за преклопување.

Потоа треба да ги поврзете двата дела на стеблото еден со друг, да ги исправите гранките прикачени на големи гранки во долниот дел од структурата, да ги свиткате гранките од стеблото во горниот дел од структурата, а потоа да ги исправите, со што смреката станува помеки и поубава.

Релна слика

Материјал за држач – метал.

Висина: 2,1 m Серија: Classic Green. Должина на иглата: 3,5 cm Дијаметар на долниот слој: 1,295 m Боја на иглата: зелена. Материјал за игла: ПВЦ. Материјал за држач: метал

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Елка 210см класична зелена обична Elka 210sm Classic Green Simple

4.499 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД