fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Елка 180см снежна со бобинки Elka 180sm Snow Berries Original price was: 7.200 ден.Current price is: 5.449 ден.
Елка 240см Снежна so Бобинки Elka 240sm SNOW Berries Original price was: 13.000 ден.Current price is: 9.849 ден.

Елка 210см Снежна со бобинки Elka 210sm Snow Berries

Original price was: 8.600 ден.Current price is: 6.649 ден.

Шифра: ng876 Категории ,
Сподели:
 • Дрво натрупано од снег: Реалниот прашкаст снег ги покрива вештачките гранки со украсени 74 црвени бобинки; дури и не треба да декорирате ако сакате. Само пуштете го како што е!
 • Модерен дизајн
 • ПРИРОДЕН ЖИВОТЕН АПЕЛ: Слоевите и бујни гранки прават дрвото да изгледа исклучително живо;
 • Висок 210см и широк 135см;
 • Број на гранки: 1136
 • Тежина 18кг
 • Црвени бобинки 74бр
 • Лесно се склопува и расклопува: Секој дел може да се вметне во другата без напор. Потребни се само неколку минути за поставување и симнување. Шарките ги прават гранките лесно да попуштаат.
 • ТРАЈНА ТРАЈНОСТ: ПВЦ измешан со PE го прави дрвото лесно да се дроби;
 • Изработено од цврсти метални шарки и основа.
 • Дрвото не го губи својот шарм дури и по многу години користење.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Елка 210см Снежна со бобинки Elka 210sm Snow Berries

Original price was: 8.600 ден.Current price is: 6.649 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД