fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Елка 240см Снежна so Бобинки Elka 240sm SNOW Berries Original price was: 13.000 ден.Current price is: 9.849 ден.
Елка 150см Снежна Тенка Elka 150sm Snow Slim Original price was: 4.000 ден.Current price is: 2.749 ден.

Елка 240см Снежна Elka 240sm SNOW

Original price was: 10.500 ден.Current price is: 7.849 ден.

Шифра: NG662 Категории ,
Сподели:
Бренд Печурка Арте
Материјал Пластика
Основен тип Метален штанд
Тип на дрво Бор
Структура на дрво

Ширина на долниот дел

1573 гранки

ф165см

Големина на листот 6см+0,07+0,07мм
Потребно е собрание Да
Препорачана употреба за производот Декорација
  • ВИСКО И ИЗГЛЕДА КАКО ВИСТИНСКО:
  • ЕКО-ПРИЈАТЕЛЕН МАТЕРИЈАЛ: Дизајниран со висококвалитетни ПВЦ игли и цврст држач за железни цевки што може да се користи повеќе години.
  • Покрај тоа, користењето на оваа елка може ефикасно да го намали уништувањето на шумите и да ја одржи еколошката рамнотежа.
  • ЛЕСНО СОСТАВУВАЊЕ И ЗАБАВУВАЊЕ СО УКРАСУВАЊЕ: Доаѓајте со два делови од телото со шарки и детална инструкција, лесна за склопување, демонтирање и складирање. Ова дрво не содржи светла, нуди соба, што значи слободна имагинација и помалку ограничувања за да уживате во забавата на украсувањето.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Елка 240см Снежна Elka 240sm SNOW

Original price was: 10.500 ден.Current price is: 7.849 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД