Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Елка бела колорадо Elka bela kolorado 180см 17229

5.237 ден

Продадено!

SKU: 17229 Категории , ,
Сподели:

ЕЛКА БЕЛА СУПЕР КОЛОРАДО ДЕ ЛУКС.

Висина 1,80 метри и дијаметар на основата 100 см.

Материјал 100% ПВЦ со 689 гранки.

Лесно се склопува тип на чадор и метална основа.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Елка бела колорадо Elka bela kolorado 180см 17229

5.237 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД