Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Елка бела колорадо Elka bela kolorado 210см 17230

8.460 ден

Продадено!

SKU: 17230 Категории , ,
Сподели:

ЕЛКА БЕЛА СУПЕР КОЛОРАДО ДЕ ЛУКС.

Висина 2,10 метри и дијаметар на основата 1,10 метри Материјал 100% пвц со 917 врвови.

Лесно се склопува тип на чадор и метална основа.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Елка бела колорадо Elka bela kolorado 210см 17230

8.460 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД