Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Елка со шишарки и бобинки Elka zelena so sisarki i bobinki 270sm

11.280 ден

Продадено!

SKU: 88887 Категории , ,
Сподели:
Бренд ПРАЗНИЧНИ РАБОТИ
Боја Зелена
Материјал Полиетилен поливинил хлорид
тежина на ставката 14 килограми
Количина по пакет 1
Шанса новогодишна елка
Потребно е собрање Да
Тип на дрво Бор
интегрирана светлина не
Боја Зелена
 • Висина 270см
 • Гранки 1679
 • Супер полни и вдлабнати
 • Долна ширина 135 см.
 • Нема осветлување.
 • Високо реалистични вистински допираат свежи зелени игли нанадвор
 • Класични ПВЦ гранки навнатре за полнота.
 • Еколошки материјал.
 • Украсена со природни шишарки и црвени бобинки, таа е традиционална и природно убава.
 • Конструкција со шарки за лесна инсталација.
 •  Доаѓа во 4 дела, сите украси се прикачени на дрвото, бара минимална работа за поставување.
 • Сите метални шарки, цврстата метална потпора, силната конструкција и квалитетниот материјал му даваат на ова дрво најмалку 20-30 години употреба.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Елка со шишарки и бобинки Elka zelena so sisarki i bobinki 270sm

11.280 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД