fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Елка 180см зелена колорадо Elka zelena kolorado 180см 17216 Original price was: 8.956 ден.Current price is: 5.237 ден.
Елка 150см снежна Elka 150см Snow Original price was: 4.500 ден.Current price is: 2.849 ден.

Елка 270см зелена снежна шишарки и бобинки Elka zelena so sisarki i bobinki 270sm

Original price was: 19.228 ден.Current price is: 11.280 ден.

Шифра: 88887 Категории ,
Сподели:
Бренд ПРАЗНИЧНИ РАБОТИ
Боја Зелена
Материјал Полиетилен поливинил хлорид
тежина на ставката 14 килограми
Количина по пакет 1
Шанса новогодишна елка
Потребно е собрање Да
Тип на дрво Бор
интегрирана светлина не
Боја Зелена
 • Висина 270см
 • Гранки 1679
 • Супер полни и вдлабнати
 • Долна ширина 135 см.
 • Нема осветлување.
 • Високо реалистични вистински допираат свежи зелени игли нанадвор
 • Класични ПВЦ гранки навнатре за полнота.
 • Еколошки материјал.
 • Украсена со природни шишарки и црвени бобинки, таа е традиционална и природно убава.
 • Конструкција со шарки за лесна инсталација.
 •  Доаѓа во 4 дела, сите украси се прикачени на дрвото, бара минимална работа за поставување.
 • Сите метални шарки, цврстата метална потпора, силната конструкција и квалитетниот материјал му даваат на ова дрво најмалку 20-30 години употреба.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Елка 270см зелена снежна шишарки и бобинки Elka zelena so sisarki i bobinki 270sm

Original price was: 19.228 ден.Current price is: 11.280 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД