fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сет за манакир во украсна кожна кутија Set za manekir

179 ден

SKU: 935194 Категории ,
Сподели:
  • Дизајн на заштитна фолија Парче фина кадифна ткаенина е ставена во сендвич внатре за да се одвојат горните и долните делови, за да се спречи судир и стргање на секој дел, што е погодно за продолжување на работниот век на комплетот за маникир.
  • Професионален маникир и педикир Кутија со мала големина го прави пренослив и лесен, лесен за носење, одличен за патување и секојдневниот живот
  • Пренослив и лесен Концизен сет од 7 парчиња Сетот за нокти е опремен со пренослива кутија од синтетичка кожа, која лесно се отвора со отворање на копче. Толку е лесен што можете да го ставите во вашата чанта, куфер и футрола во секое време и каде било
  • Издржлив материјал Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, овој комплет за нокти е крут, обликуван и доволно цврст за да ги отстрани густите клинци без многу сила.
  • Ниво на пакување подароци Овој комплет е спакуван во кожна футрола. Совршен подарок и за пријателите и за постарите.

Содржина на пакетот

нега на лице

1 X пинцета за веѓи нега на раце

1 X Мала машинка за нокти

1 Алатка во форма на XV

1 X Алатка за чистење нокти

1 X датотека за нокти

нега на стапала

1 X голема машинка за нокти

1 X Алатка за чистење нокти

1 X датотека за нокти

1 X Крцкалка за кутикули

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет за манакир во украсна кожна кутија Set za manekir

179 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД