fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Филџани за кафе со новогодишен декор сет 6 шолји со 6 тасни 200мл

855 ден

Сподели:
  • Пакување во украсна кутија
  • 6 филџани
  • 6 тасни
  • Капацитет од 200мл

Подарок за божиќен сет шолји за турско кафе

Креативна керамичка шолја за кафе од Дедо Мраз Слатка рачка со црвена јазли Прекрасен подарок за пиење на првото новогодишно кафе

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Филџани за кафе со новогодишен декор сет 6 шолји со 6 тасни 200мл

855 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД