fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Чистач површина базен Cistac povrsina bazen 28000 Original price was: 1.200 ден.Current price is: 890 ден.
Базен интех Ф457*122sm Bazen intex Original price was: 35.000 ден.Current price is: 30.090 ден.
Продадено!

Резерва Филтер базен H Filter Bazen Rezerva

Original price was: 250 ден.Current price is: 149 ден.

Продадено!

Шифра: 011230 Категории ,
Сподели:
  • Оригинални касети за филтер Intex
  • Серија H
  • Димензии (приближно): дијаметар 90 mm, отвор 30 mm, висина 100 mm
  • Одговара на филтрите Intex 28601, 28602
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Резерва Филтер базен H Filter Bazen Rezerva

Original price was: 250 ден.Current price is: 149 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД