fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Филтер Пумпа Filter Pumpa 68638 Original price was: 4.500 ден.Current price is: 3.690 ден.

Филтер Пумпа интех Filter Pumpa intex 28602

Original price was: 3.000 ден.Current price is: 2.390 ден.

Шифра: 012092 Категории ,
Сподели:
 • Капацитет: 1,25 м³/ч (1250 литри/час)
 • Модел: 28602
 • Тип на филтер: Кертриџ филтер тип H
 • Напојување: 220-240V
 • Конекција: Стандарден приклучок за Intex базени
 • Препорачана употреба: За базени со помала големина и капацитет до 8,3 м³

Примена:

 • Чистење: Ефикасно чистење на водата во базенот, отстранување на нечистотиите и контаминантите
 • Циркулација: Обезбедува континуирана циркулација на водата, спречувајќи застој и појава на алги
 • Лесна употреба: Погодна за домашни базени со помала големина

Предности:

 • Ефикасност: Висока ефикасност во чистењето и филтрирањето на водата
 • Лесна инсталација: Брза и едноставна инсталација без потреба од дополнителни алати
 • Компактен дизајн: Компактна и лесна за преместување и складирање
 • Прифатлива цена: Економично решение за одржување на базенската вода чиста

Пакување:

 • 1 * Intex 28602 филтер пумпа
 • 1 * Кертриџ филтер тип H
 • 1 * Комплет за конекција и приклучоци
 • 1 * Упатство за употреба

Intex 28602 филтер пумпа 1,25 м³/ч е идеално решение за одржување на вашата базенска вода чиста и свежа. Со неговата висока ефикасност и лесна инсталација, оваа филтер пумпа ќе ви овозможи да уживате во вашиот базен со минимални напори за одржување.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Филтер Пумпа интех Filter Pumpa intex 28602

Original price was: 3.000 ден.Current price is: 2.390 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД