fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Пумпа електрична интех Pumpa elektricna intex 66640 Original price was: 1.200 ден.Current price is: 890 ден.
Филтер Пумпа Filter Pumpa 68638 Original price was: 4.500 ден.Current price is: 3.690 ден.

Филтер пумпа интех Filter pumpa

Original price was: 3.500 ден.Current price is: 2.690 ден.

Шифра: 011227 Категории ,
Сподели:

INTEX 28604 Филтер пумпа,
Капацитет: 2000 литри на час
Наменета за базени над 3,5 метри големина
Користи HEPA филтер ТИП А (вклучен во пакувањето)
Бренд: INTEX

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Филтер пумпа интех Filter pumpa

Original price was: 3.500 ден.Current price is: 2.690 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД