fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Филтер пумпа резерва S1 Filter pumpa rezerva Original price was: 400 ден.Current price is: 319 ден.
Филтер пумпа резерва B Filter pumpa rezerva Original price was: 600 ден.Current price is: 449 ден.

Филтер резерва пумпа А Filter rezerva pumpa 29000

Original price was: 300 ден.Current price is: 200 ден.

Шифра: 011228 Категории ,
Сподели:

Задолжителен додаток на филтер пумпата за кертриџ Krystal Clear, овој филтер кертриџ е направен со хартија Dacron што лесно се чисти за врвна филтрација. За максимална ефикасност, менувајте ги касетите на секои две недели.

NTEX 29000 филтер TИП А,

Наменета за прочистување на водата во базенот,

Се користи за базени со големина до 4 метри,

Висина на HEPA филтерот: 20 cm,

Бренд: INTEX

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Филтер резерва пумпа А Filter rezerva pumpa 29000

Original price was: 300 ден.Current price is: 200 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД