fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Фолија за стакло огледало 2м Folija za staklo ogledalo

279 ден419 ден

Цената се однесува за ролна од 2м должина со можност за избор на ширина од 60 и 90см.

SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:

Фолијата за прозор што рефлектира сонце и Фолија за прозор што рефлектира топлина — Совршен избор за вашиот дом и работно место!

Цената е за 2м.

Постојано поставувани прашања: Дали има информации за приватноста се менува различно во различни периоди и различни страни?

О: Да!

  • Во текот на денот: надворешната глетка може да се види во затворен простор, но внатре не може јасно да се види на отворено.
  • Ноќе: Надворешната глетка не може да се види во затворен простор, но внатре може да се види на отворено.
  • Задолжително спуштајте ги завесите навечер за да го спречите сиркањето од минувачите!

 

Избери димензија

60*200см, 90*200см

Избери нианса

Златна, Сребрена, Тегетна

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Фолија за стакло огледало 2м Folija za staklo ogledalo

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД