fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Шолја термос порцелан со натпис и селиконски капак

199 ден

Сподели:
  • Капацитет: 360 ml
  • Материјал: Керамика
  • елегантен изглед
  • одлично за подарок

Секој производ што го продаваме доаѓа со гаранција. Ние секогаш одговараме на потребите на клиентот и се трудиме да ги решиме сите спорни ситуации. За повеќе детали, можете да ги прочитате условите за размена и враќање во нашата продавница на линкот.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шолја термос порцелан со натпис и селиконски капак

199 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД