fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура ДУО сет маса со 2 столици garnitura DUO

11.690 ден

SKU: 011705 Категории ,
Сподели:

Цврста конструкција од леано железо со долготрајна бронзена завршница во прав и рачно насликани златни акценти. Финишот е многу отпорен на ‘рѓа.

Прекрасен дизајн на горната маса и на столовите.

1 x маса и 2 x столици.

Столици:40*38*82см

Маса: Ф60*65см

Тежина на поставување: 48 кг.

Цената означува артикал рамно спакуван. Потребно е самостојно склопување

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура ДУО сет маса со 2 столици garnitura DUO

11.690 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД