fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура Ентузијаст garnitura Enthusias

32.490 ден

SKU: 152-000058 Категории ,
Сподели:

Градинарски салон  Enthusiasm сет од 2 парчиња антрацит од ратан антрацит-ткаенина

Дали барате комплет за вашиот балкон или општо надворешен простор кој ги комбинира функционалноста, ергономијата и квалитетот на градбата? Ако е така, тогаш ентузијазмот е за вас. Ова е идеалниот избор!

Технички карактеристики:
* Изработка од одличен квалитет на метал со голема отпорност на абење и време.
* Тапацир со непобедлива квалитетна ткаенина и издржлив материјал од ратан. Ратан е вид на материјал кој потекнува од семејството на растенијата Palm. Тоа е флексибилен и издржлив материјал, често се користи за изработка на мебел и украсни предмети. Гранките од ратан се издржливи и флексибилни.
* Се нуди во јагленова боја.

Димензии на производот:

Аголна гарнитура Димензии:
Должина: 205 см
Ширина: 139 см
Висина: 62 см

Димензии на маса:
Должина: 61,5 см
Ширина: 61,5 см
Висина: 32 см

Димензии на агол: Должина
: 75 см
Ширина: 139 см2 Забелешка:
3

:
Производот се испорачува во оригиналното фабричко пакување. Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура Ентузијаст garnitura Enthusias

32.490 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД