fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Гарнитура Габриел метална Маса 2 столици Garnitura Gabriel

7.290 ден

Продадено!

SKU: 137-000001 Категории ,
Сподели:

Притиснете овде за да ги преземете упатствата за склопување на производот.


Градинска трпезариска маса Gbriel сет од 3 метални антрацитни антиквитети

Доколку барате издржлив метален сет за маси и столици кои лесно се транспортираат во секое време за: балкон или градина, оваа серија е најдобриот предлог.
Се преклопува за да може да се складира зафаќајќи најмалку можен простор.

Комплет од една маса и две столчиња.

Технички карактеристики:
* Изработка на метална рамка во античка антрацитна боја.
* Столовите се навалени за да можат лесно да се складираат и транспортираат.

* Табаните имаат пластични капаци за заштита на подот.
* Во случај на продолжена изложеност на дожд/влага може да дојде до влошување на металот. Затоа ви препорачуваме еднаш годишно да го третирате мебелот со производи против корозија. 

Димензија на маса: Должина: Ф60 ​​см.

Ширина: 60 ​​см. 

Висина: 71 см.

 Димензија на стол: Должина: 39  см.

 Ширина: 45 см. Висина: 94 см. 

Висина на седиштето: 45 см. 

Фабричко пакување и само површината на масата има потреба од монтажа. Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура Габриел метална Маса 2 столици Garnitura Gabriel

7.290 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД