fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура ЛАТЕ сет маса со 2 столици метал garnitura LATE set masa so 2 stolici metal

7.490 ден

SKU: 9349 Категории ,
Сподели:
  • Елотерм обложени челични рамки
  • Завршување со боја на антрацит
  • Цело преклопување за заштеда на простор
  • Лесна маса собрание
  • 2 години гаранција
  • 3 години антикорозивна гаранција

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура ЛАТЕ сет маса со 2 столици метал garnitura LATE set masa so 2 stolici metal

7.490 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД