fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура Марано корнер Garnitura Marano

42.890 ден

SKU: 219-000009 Категории ,
Сподели:

Мерано салон метал-пе ратан-иверица црна

Дали барате импресивен и практичен комплет за дневна-трпезарија кој стилски ќе го ажурира вашиот балкон или градина? Ако е така, тогаш овој модел е вашиот идеален избор со современ дизајн и модерен дизајн што го прави да се истакнува.

Технички карактеристики:

Сетот вклучува:
* Аголна гарнитура од метал и пе ратан во црна боја
* Перничињата се изработени од висококвалитетна полиестерска ткаенина во црна боја.
Основни перничиња: 158x58x7cm / Перници за грб: 53x44x8cm (Имаат патенти)

* Маса: Изработена од метална рамка со отпорност на абење и кинење, со површина од иверица. 
Полно дрво: рециклиран HDPE, еколошки и издржлив. Широко се користи во производството на градинарски мебел поради неговата способност да ја одржува бојата жива преку спречување на влошување предизвикано од сончевата светлина.
* Се нуди во црна боја.

Димензија на аголен тросед: 238x177x71cm

Димензија на троседот:
Должина: 168-178cm
Ширина: 67cm
Висина: 73cm
Длабочина на седиштето: 60cm без перниче – 46cm со перниче
Висина на седиштето: 45cm
Висина
на грбот : 42cm Висина на 6 ng

. Ширина: 73cm Висина: 66cm Има полица висока 42cm од подот и 20cm од површината. Чисти внатрешни ногарки 94cm  Забелешки: Производот се испорачува во фабричко пакување и со детален водич за склопување. Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура Марано корнер Garnitura Marano

42.890 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД