fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура СИДНЕЈ маса и 4 столици дрвени garnitura masa i 4 stolici Sydney

20.490 ден

SKU: 8633 Категории ,
Сподели:

Комплет – 5 ставки (маса и 4 столчиња)

Преклопен-да

Содржина на комплетот –

1 маса 140 x 80 x 74 cm;

4 преклопни столчиња 59 x 49,5 x 95 cm Материјал-еукалиптус Боја-кафеава

Димензии на пакување-144 x 113,5 x 28 cm

Тежина, kg-30,4

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура СИДНЕЈ маса и 4 столици дрвени garnitura masa i 4 stolici Sydney

20.490 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД