fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура маса и 4 столици ратан garnitura massa i 4 stolici

32.790 ден

SKU: 10085 Категории ,
Сподели:

Димензии на маса: 150 x 90 x 75 cm
Димензии на стол: 56 x 60 x 81.5 cm
Боја: Крем
Материјал: Бамбус и стакло

Боја: светло кафена (светло кафена) – како на сликата.

Материјали: челик, вештачки ратан, калено стакло (6 mm).

Спецификации:
Металната рамка на мебелот е плетена со висококвалитетен вештачки ратан.
Врвот на масата е калено бронзено стакло.
Вклучени се перничиња за седишта.
Комплетот може да се користи и внатре и на отворено.
Не избледува на сонце, отпорен на врнежи и температурни промени.
Комплетот за мебел е погоден и за приватна и за комерцијална употреба (кафулиња, ресторани, салони итн.).

Тежина: 65 кг.

Волумен: 1,1 м3.

Нега на мебел: не бара посебна грижа.

Гарантен рок: 12 месеци.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура маса и 4 столици ратан garnitura massa i 4 stolici

32.790 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД