fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура маса со 6 столици Garnitura masa so 6 stolici

21.190 ден

SKU: 10071 Категории ,
Сподели:

Карактеристики на производот:
Tons Garden Сет маса и столови 10071
Маса димензии: 156x78x74 cm
6 столови со потпирачи: 62x56x89cm
Боја: Црна

Метална конструкција во комбинација со пластика .

Оваа лежерна, но елегантна маса е направена од рециклирана алуминиумска рамка за дополнителна издржливост и отпорност на гребење.

Масата, сликана во црна боја, е изработена од синтетички летви(пластика) „декор дрво“ од поли материјал, дизајнирани да изгледаат како обновено дрво – совршени за создавање на амбиент на амбиент покрај водата.

Тешките и зајакнати ногарки имаат стапала со гумици капа за да го заштитат и вашиот мебел и подот. Оваа маса има соодветна клупа и бара лесно склопување.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура маса со 6 столици Garnitura masa so 6 stolici

21.190 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД