fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура маса софа и две фотелји garnitura masa sofa i dve fotelji

17.090 ден

SKU: 10091 Категории ,
Сподели:

Подобрете го вашиот надворешен простор за живеење со овој модерен сет.

Сет за во двор од црн плетен врв. Изработен од еластичен челик обложен со прав и PE кабли отпорни на временски услови, овој сет е направен да ги издржи елементите. Шик црна стаклена масичка за кафе додава допир на софистицираност, додека кадифните перничиња обезбедуваат голема удобност за релаксирање на отворено.

Карактеристики:

  • Издржлива конструкција од челик, полиетилен, полиестер, пена и стакло
  • Вклучува 1 љубовно седиште, 2 единечни столчиња и 1 масичка за кафе
  • Челична рамка обложена со прав со засилен и отпорен на ‘рѓа дизајн
  • Надворешен кабел од PE отпорен на временски услови
  • Црно калено стакло на маса
  • Навлаки за полиестерски перничиња што се перат со меки перничиња за седишта
  • Секое седиште носи до 150кг

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура маса софа и две фотелји garnitura masa sofa i dve fotelji

17.090 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД