fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура Милан сет маса со 6 столици garnitura MILAN set masa so 6 stolici

21.990 ден

SKU: 7374 Категории ,
Сподели:
 • Табела: должина-150, ширина-90, висина-74.
 • Фотелја: ширина-56, длабочина-61, висина-94.
 • Седиште: ширина 40, длабочина 42, висина 5 см.
 • Напомена гарнитурата е без пернички !!

Опрема:

 • Табела: 1 ЕЕЗ.
 • Стакло 1 ЕЕЗ.
 • Додатоци 1 пакување.
 • Фотелја: 6 ЕЕЗ.

Карактеристики на мебелот:

 • Материјал: челик, вештачки ратан, 5mm калено стакло
 • Боја на мебел: кафеава (како на сликата)
 • Боја на стакло: црна
 • Материјал за перници: Oxford ткаенина D600, филер – холкон со густина од 1200g/m2, перница со брава
 • Дебелина на седиштата: 5cm
 • Дозволено оптоварување – 180 кг
 • Мебелот се испорачува несклопен во кутии.

Големина на пакувањето, cm:

 • На маса: должина-163, ширина-93, висина-10. Тежина: 32 кг. Волумен: 0,17 м3.
 • Ногарки за маса: должина-75, ширина-20, висина-15.
 • Вкупна тежина:

Придобивки :

 • Стилски дизајн
 • Цврста челична рамка
 • Лесно склопување без вештини
 • Благодарение на материјалот отпорен на високи температури, боите не бледнеат или бледнеат
 • Лесно се мие и лесно се складира
 • Боја на мебел во две бои по избор
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура Милан сет маса со 6 столици garnitura MILAN set masa so 6 stolici

21.990 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД