fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура Небреска двосед маса и 2 фотелји Garnitura Nebrеska dvoset masa i 2fotelji

18.200 ден

кафеава
црна
SKU: 002018 Категории ,
Сподели:

Небраска, безгранична релаксација

Сетот на Небраска го додава дополнителен допир на околината: ефектот на ратан го прави елегантен и префинет. Идеален за момент на релаксација надвор благодарение на пријатното седиште и високиот потпирач за грб.

 • Комплет за градинарски мебел за 4 лица, дизајн од ратан, полипропилен. 
 • Се состои од: . 2 фотелји +  1 двосед 1 места 
  Големина на фотелја

   

  75 x 57,5 ​​x 79 см
  Големина на двосед

   

  131 x 57,5 ​​x 79 см
  Големина на масичка за кафе

   

  64 x 64 x 40 см
  Големина на пакувањето

   

  119 x 74 x 57 см

Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура Небреска двосед маса и 2 фотелји Garnitura Nebrеska dvoset masa i 2fotelji

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД