fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура НОЛА маса со 6 столици Garnitura NOLA set masa so 6 stolici

28.590 ден

SKU: 011949 Категории ,
Сподели:
  • Полиратан сет за јадење за 6 лица, 6 столчиња со перничиња, трпезарија со двор во градината.
  • Цврста структура: еластичната и отпорна на временските услови PE пластика со изглед на ратан е цврсто исткаена со челична рамка обложена со прав. Издржливите и отпорни на атмосферски материјали обезбедуваат долготрајна употреба и лесно се чистат.
  • Добро обложените перничиња за седишта (дебели 5 cm) и ергономски обликуваните потпирачи за грб обезбедуваат удобно седење. Друг удобен плус се пријатно високите потпирачи за раце. Полиестерските капаци што се перат и отфрлаат вода може да се отворат и извадат со патент.
  • Практична полица – Големата странична маса од 90 × 135 × 72 cm (Ш x В x В) со безбедносно стакло со дебелина од 5 mm обезбедува доволно простор за закуски, пијалоци, друштвени игри или добра книга. Димензии на столот (Д x Ш x В): 56 x 56 x 81 cm / висина на седиштето со перница: 46 cm.
  • Мебелот доаѓа во делови. Лесно се склопува со приложените упатства за склопување (англискиот јазик не е загарантиран). Ние нудиме опционална услуга за склопување на лице место или испраќаме градинарски мебел составен од фабриката со шпедитер. За оваа услуга, ве молиме контактирајте не директно.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура НОЛА маса со 6 столици Garnitura NOLA set masa so 6 stolici

28.590 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД