fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура Петра сет маса и 4 столици Garnitura PETRA set masa so 4 stolici

16.390 ден

SKU: 010117 Категории ,
Сподели:

Ова е градинарска маса со сет од 4 седишта. Масата е направена со стаклен врв кој е исклучително стабилен и издржлив, а седиштата на столовите се многу удобни. Ова е совршено да се стави во вашата трпезарија или градина. Овој производ е тестиран за безбедност и се препорачува за дома, хотел и канцеларија.

Спецификација на производот

  • Функција на производот: Комплет за градинарска маса и стол
  • Материјал на производот: стакло, метал, синтетички ратан
  • Димензии на производот:
    • Големина: L700 X W700 X H730 (мм)-Градинарска маса
    • Големина: L620 X W570 X H920 (мм) – Градинско столче
  • Боја на производот: кафеава
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура Петра сет маса и 4 столици Garnitura PETRA set masa so 4 stolici

16.390 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД