fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура РОЈАЛ сет маса со 2 фотелји Garnitura Royal set masa so 2 fotelji

12.990 ден

SKU: 195314 Категории ,
Сподели:

Со вкусен и суптилен приказ на бохо крајбрежјето, дизајнот  го има овој комплет за седење кој одлично се вклопува во секој простор.

Тоновите од PE ратан и сините перничиња ги надополнуваат сите постоечки парчиња во вашиот дом и сигурно одговараат за вашиот двор или балкон.

Меките кривини на грбот на столот и природниот наклон на рацете гарантираат дека ќе имате многу удобно седиште кога ќе одлучите да одморите и да се опуштите во која било сезона.

Одликувајќи се со силна челична рамка отпорна на ‘рѓа, перничиња отпорни на временски услови и ткаенини од PE ратан за сите временски услови, овие столици и странична маса можат да издржат поставување на секој надворешен простор.

Чистете со влажна крпа и благ сапун

Големина:
Табела: 45*45* 42cm
Стол:65*67*84cm

Пакетот вклучува:
2 x Едно столче
1 x маса
4 x Сини перничиња
1 x Инструкции

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура РОЈАЛ сет маса со 2 фотелји Garnitura Royal set masa so 2 fotelji

12.990 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД