fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура салон Сејлор сет од 3 метал-пе ратан бела боја Garnitura Saylor gradina salon

6.599 ден

SKU: 140-000027 Категории ,
Сподели:

Градинарски тросед Saylor pakoworld сет од 3 метал-пе ратан бел

Дали сакате издржлив гарнитура за софа за вашиот балкон или градина што естетски ќе го надгради вашиот простор? Серијата Saylor е идеална за вас бидејќи комбинира естетика со квалитетна конструкција.

Сетот се состои од две столчиња и маса:

Технички карактеристики на масата:
* Стабилна рамка изработена од висококвалитетен метал со отпорност на стрес и абење и PE ратан. ПЕ ратан е еден вид еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и потрајни од другите видови.
* Стакло: калено стакло 5мм – проѕирно.
* Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.
* Се нуди во боја: Бела.

Димензија на маса: Φ60×57 cm
Димензија на полицата за маса: Φ30×8 cm

Технички карактеристики на фотелја:
* Стабилна рамка изработена од одличен квалитет на метал со отпорност на стрес и абење.
* Седиште и грб од PE ратан. ПЕ ратан е еден вид еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и потрајни од другите видови.
* Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.
* Краевите на нозете имаат заштитни пластични капаци за заштита на подот од несакани оштетувања.
* Се нуди во боја: Бела.

Димензии на фотелја:
Должина: 65 cm
Ширина: 62 cm
Висина: 75 cm
Висина на седиштето: 41 cm
Длабочина на седиштето: 45 cm
Висина на грбот: 40 cm
Висина на раката од под: 62 cm
Должина на седиштето без краци: 45 cm

Забелешки:
Производот се испорачува во фабричко пакување. Столовите и рамката на масата доаѓаат склопени. Само стаклената површина на масата треба да се монтира.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура салон Сејлор сет од 3 метал-пе ратан бела боја Garnitura Saylor gradina salon

6.599 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД