fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура салон Saylor сет од 3 метални-пе ратан кафеави Garnitura gradina salon

6.199 ден

SKU: 140-000028 Категории ,
Сподели:

Градинарска софа Saylor pakoworld сет од 3 парчиња метал-пе ратан кафеава

Дали сакате издржлив гарнитура за софа за вашиот балкон или градина која естетски ќе го надгради вашиот простор? Серијата Saylor е идеална за вас бидејќи комбинира естетика со квалитетна конструкција.

Сетот се состои од две столчиња и маса:

Технички карактеристики на масата:
* Стабилна рамка изработена од висококвалитетен метал со отпорност на стрес и абење и PE ратан. ПЕ ратан е еден вид еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и потрајни од другите видови.
* Стакло: калено стакло 5мм – проѕирно.
* Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.
* Се нуди во боја: кафеава.

Димензија на маса: Φ60×57 cm
Димензија на полицата за маса: Φ30×8 cm

Технички карактеристики на фотелја:
* Стабилна рамка изработена од одличен квалитет на метал со отпорност на стрес и абење.
* Седиште и грб од PE ратан. ПЕ ратан е еден вид еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и потрајни од другите видови.
* Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.
* Се нуди во боја: кафеава.

Димензии на фотелја:
Должина: 65 cm
Ширина: 62 cm
Висина: 75 cm
Висина на седиштето: 41 cm
Длабочина на седиштето: 45 cm
Висина на грбот: 40 cm
Висина на раката од под: 62 cm
Должина на седиштето без краци: 45 cm

Забелешки:
Производот се испорачува во фабричко пакување. Столовите и рамката на масата доаѓаат склопени. Само стаклената површина на масата треба да се монтира
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од фотографската претстава на вашиот екран

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура салон Saylor сет од 3 метални-пе ратан кафеави Garnitura gradina salon

6.199 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД