fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура Сантана Двосед маса и две фотелји Garnitura Santana dvosed masa i dve fotelji

16.000 ден

бела
кафеава
крем
антрацит
SKU: 805679 Категории ,
Сподели:

Создадете стилски и корисни места за седење во балконите и терасите во вашата градина. Произведен е во дизајн кој ќе ве направи вам и вашите гости удобно со неговата квалитетна структура и удобно користење. Овој сет привлекува внимание со својата економична цена и како производ од новата сезона. Произведена од полипропиленска суровина од прва класа, Дизајнирана е да биде издржлива и долготрајна со адитиви отпорни на внатрешни и надворешни услови.

 

Карактеристики на производот

1 Парче 2 седишта
2 единечни седишта
1 парче 79*55см правоаголна масичка за кафе
4 парчиња специјално производство перниче со патент со отстранлив капак. (Производителот ги комбинира перничињата според бојата на фабричката група за седење.

Врска за фиксирање на перничиња
Подароци перници
Ергономски дизајн
Дизајн на површинска шема на дрво
Екстра засилени пристаништа
Отпорен на надворешни временски услови
Удобна употреба на подови како што се трева, дрво, бетон, ламинат, гранит и плочки
Гарнитурата за седење се испраќа како расклопена,

Лесна инсталација
Погоден е за употреба во други места на отворено како што се Дом, Кафе, Ресторан, Хотел, Вила, Градина, Балкон, Тераса и во затворени простории по желба.
Производство од 1 класа А+ Плус помина тестови за контрола на квалитет
Екстра зајакнато пакување против кршење
100% поддршка по продажбата и задоволство на клиентите
Димензии на едно седиште: Напред: 65см Страна:66см Висина:79см
Димензии на двојно седиште: 124 x 79*65 cm
Масичка за кафе Димензии: 79*55*38 cm

Избери Боја~

, , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура Сантана Двосед маса и две фотелји Garnitura Santana dvosed masa i dve fotelji

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД